ما را بهتر بشناسید

شرکت امن آفرین زیگورات، تولیدکننده دوربین مداربسته پادمکس و دارای چندین نمایندگی از برندهای مطرح دنیا از جمله ویوتک، با هدف پاسخگویی به نیاز بازار و ایفای نقش مؤثر در گسترش استفاده از فناوری وامنیت اطلاعات، فعالیت خود را با توکل به خداوند متعال آغاز نمود.هدف اصلی این شرکت گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی وتخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت متخصصین ومعرفی فناوری های جدید و برتر در زمینه سیستم های نظارت تصویری و ارتباطی میباشد. رسالت ما حمایت منحصر به فرد از مشتری، تامین بخشی از حرفه ای ترین محصولات بازار سيستم امنيتي و ایجاد یک تیم مستحکم شکل یافته از مشتریان، کارمندان و تامین کننده هاست.

  • ارائه محصولات با بهترین کیفیت
  • معتبرترین سیستم های نظارتی
  • خدمات مشاور رایگان
  • ارائه اموزش های مورد نیاز به مشتریان
  • تامین به موقع قطعات یدکی
  • مشاوره وارائه طرحهای اجرایی وعملیاتی
درباره امن آفرین زیگورات

فروش، طراحی، نصب و راه‌اندازی

پروژه دوربین های مداربسته دیجیتال تحت شبکه IP Camera and IP Surveillance

انتقال تصویر دوربین مدار بسته

فروش، طراحی، نصب و راه‌اندازی

پروژه دوربین های مداربسته دیجیتال تحت شبکه IP Camera and IP Surveillance

ما متخصص دوربین مداربسته هستیم

 

شرکت امن آفرین زیگورات به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته برند پادمکس در ایران  و نماینده رسمی برندهای خارجی، همیشه کالای خود را موجود و قابل عرضه دارد که این امر در پاسخگویی و فراهم کردن به موقع نیاز مشتری، بسیار موثر است.

مجموعه ای از بهترین برندها دراختیار ماست تا بتوانیم برترین طراحی را برای شما انجام دهیم و با یکپارچه سازیِ راه حل های مختلفِ کنترل، مانیتورینگ ومدیریت  بالاترین سطح امنیت ونظارت در مجموعه را برای شما به ارمغان بیاوریم.

شرکت امن آفرین زیگورات به عنوان نماینده انحصاری دوربین های مدار بسته ویوتک در ایران با دردست داشتن شبکه گسترده فروش وخدمات پس از فروش در سراسر کشور همواره به ارزش آفرینی وجلب رضایت مشتریان می اندیشد وتوان علمی وتخصصی خود را در اختیار مشتریان قرار میدهد.

کیفیت دوربین های مداربسته و مانیتورهای صنعتی
95%
ضمانت و پشتیبانی
100%
مشاوره رایگان
90%

شما می توانید به کیفیت و حرفه ای بودن محصولات ما اعتماد کنید.

0
سال های تجربه
0
مشاوران پشتیبانی
0
نیروهای اجرایی
0
مشتریان راضی